הורים ממליצים

הורים יקרים, נשמח אם תשתפו כאן את החוויות שלכם מהקורס

לשיתוף חויות לחצו כאן

לחצו כאן לצפייה בקליפ הורים ותלמידים ממליצים

ברצוני להודות מכל הלב לרב נוימן, על ההדרכה בליווי בבר מצוה של בני דור. היה מהממם, מלמד וממש הלכת איתו יד ביד עד ליום הבר מצווה.
בני דור נרשם לקורס במועדון 13. הקורס היה חווייתי וכלל ביקורים מעניינים בכותל, בכפר חב״ד ועוד. הרב נוימן ליווה את דור והכין אותו לעליה לתורה. החשוב ביותר מבחינתי זה שהבן שלי נהנה מאוד מהתהליך כולו. ממליץ בחום!
שרון וטניה בן עזרא רום
מחזור קיץ 2018


אנו מודים מקרב לב לרב נוימן על היחס האישי, המקצועי והמכבד. תהליך ההכנה לבר מצווה היה חוויתי, אפשר למידה משמעותית וחיזק את הזיקה של יונתן לדת. תודה רבה!
 גיא ועדי פירר
מחזור קיץ 2018


בננו הבכור ארז השתתף. זו תגובתו. מועדון 13 זה לימודי בר מצוה בצורה חוויתית. הרב מנחם נוימן מפנק בכל הזדמנות, הוא מאוד נחמד, למידה עם לפטופים, יש פעילויות מעניינות בבית חב'ד, מגבש חברתית, יש פעילויות כמו ביקור בבית הרב וקבלת שבת. הרב נוימן בא לעלייה לתורה בכותל שזה מאוד נחמד ומרגש.
ירון והדס דייגי / מחזור קיץ 2018
0528549791 


בית חבד אבן יהודה בראשות הרב נויימן המקסים ליוו אותנו לאורך כל התקופה עד יום אירוע בצורה מצויינת תומכת עוזרת מענה לכל שאלה וכו. כולל תוכנית צו 13 שמקסימה מהביקור בכפר חבד עד ארוחת שישי קבלת שבת בביתו של הרב נוימן. תודה רבה מקרב לב היה מצויין ורק בשמחות.

אהרן ועינב שיפר, 
ההורים של אריאל - מחזור קיץ 2018
0523995233


אודין בחר לעלות לתורה בבר המצווה שלו ושמחנו מאוד על החלטתו. הרב נוימן ליווה אותו ואת כל המשפחה לאורך התהליך וביחד עיצב את טקס בר המצווה עצמו. התוצאה היתה מרגשת, נהדרת ומעל לכל הציפיות. תודה רבה לכל העוסקים במלאכה. זו היתה חווייה מיוחדת במינה עבורנו.

שרון ועופר ויס
ההורים של אודין, מחזור קיץ 2018


שלום הרב נוימן, זו ההזדמנות להודות לך על כל השקעה הכל כך גדולה שלך, 
להגיע עם כאבי גב ובטח ג׳ט לג אחרי נסיעה ארוכה ועדיין להטריח את עצמך לנסוע לירושלים ולבצע את הטכס הכל כך מרגש ולאחר מכן לבצע שבת חתן כל כך מרוממת רוח
היה בעינינו מדהים 
המסירות שלך היא הרבה מעבר למה שניתן היה לצפות וזוהי זכות גדולה שעילאי היה תלמידך ולכן אנו רוצים שוב להודות לך מקרב לב 
היה לנו העונג להיות איתך 

מצפים שבעוד כמה שנים גם הבן הקטן שבמשפחה יזכה להיות התלמיד שלך 

מאיתנו משפחת קיזנר רובי ולבנת
מחזור קיץ 2018


 אורי בננו, הצטרף לקורס בר מצווה מועדון 13 של בית חב״ד וליוויו והובלתו של הרב נוימן המופלא. המסע הזה שהחל מספר חודשים לפני עלייתו של אורי לתורה היה מסע מדהים, בו אורי יחד עם מספר חברים נוספים בני גילו, נפגשו מידי שבוע למפגשים שונים ומגוונים, החל מרקע והסבר אודות עליה לתורה, הנחת תפילין וקריאת פרשה, דרך טיולים וסיורים, מפגש עם סופר סתם, סיור בכותל ובירושלים וארוחת שישי מדהימה אצל הרב והרבנית שהיתה שמחה וטעימה ועם הכנסת אורחים מחממת לב. התכנית הזו הכניסה הן לאורי והן לנו המשפחה הרבה משמעות ותוכן שהיוו הכנה לארוע בר המצווה עצמו. הרב נוימן, אדם נעים הליכות ודרך ארץ, הרבה מעבר להכל החדיר גם מסרים חשובים ומשמעותיים שבין אדם לחברו, דרך ארץ, ערכים, על המעבר מילדות לבגרות ובדרכו הנעימה והמיוחדת הצליח להיכנס לליבו של אורי בננו ולליבנו שלנו. בנוסף, ליווה הרב נוימן את אורי בלימוד קריאת הפרשה והכין אותו למעמד המרגש וכמובן שגם ניהל את טקס העלייה לתורה עצמו בבית הכנסת באופן מרגש, מכובד ומלא בשמחה וחיוביות. אין לנו מילים, הרב נוימן, כדי להודות לך על הדרך והמסע המשותף המשמעותי הזה, אמרנו לך ביל פה ונאמר כאן שוב זכינו, זכינו, זכינו להכיר אדם מדהים ומיוחד, מאחלים לך בריאות ואושר. ומאחלים לכל ילד בר מצווה לזכות בליווי של הרב נוימן ובהצטרפות לתכנית המעשירה של מועדון 13. 

קרן ושרון ברקו
מחזור קיץ 2018

 


עמית נהנה מאוד מהחוויה ודרך הלימוד. הלך בשמחה לשיעורים. נהנה מהטיול לכותל ולרובע היהודי. שמחנו מאוד להתארח בארוחת שישי אצל משפחת נוימן המקסימה!
תודה רבה ורק בשמחות.

ענת ואשר שמע

מחזור קיץ 2018

 

אנו רוצים להודות לרב נוימן שלימד את אורן את פרשת בלק.
אורן למד במסגרת מועדון 13 בו הרב נוימן העביר לילדים תכנים וערכים מהמסורת היהודית.
מעורבותו האישית של הרב תרמה רבות לידע שאורן רכש ולהצלחתו.

אהד וגלי פז (הורים של אורן) מחזור אביב 2018
052-8741165


הכל היה ידוע מראש... בזכות הרב נוימן יהונתן ומשפחתנו זכתה לחוות רגעים מרגשים ומיוחדים כל כך.

הרב נוימן בדרכו הכל כך יחודית שמלאה בחום ברגישות באהבה בערכיות ובנתינה ענקית!

תהליך הלמידה הנעים המקבל והמיוחד והעלייה לתורה המרגשת העניקו לכל המשפחה חוייה עוצמתית.

זכות גדולה ליוהנתן ולנו על שהרב נוימן ליווה אותנו באירוע בר המצווה.

יצחק מאור,

מחזור אביב ע"ח


הרב נוימן נעים וסובלני, בזכותו יואב עבר את העליה לתורה באהבה ובשמחה וגם אנחנו שמחנו להיות חלק מהתהליך. ממליצים בחום, תודה רבה.

יואב זומר, מחזור אביב ע"ח


חוויה מופלאה בני עבר בלמידה עם הרב נוימן .

הלמידה והליווי שלו נעשה עם המון הקשבה לילד ולהורים איש אכפתי לבבי ועם המון סבלנות.

בסה"כ זה הכי חשוב! בהצלחה

אלין אסטה, מחזור חורף ע"ח


הרב נוימן שלום רב.

ברצוננו להודות לך מקרב לב על הטקס המרגש והמשמח שערכת לבננו דניאל.

אנו ואורחינו לא הפסקנו להתפעל מההנחייה המוצלחת... ועל כך שדאגת לשתף את כולם, את הגברים, הנשים והילדים כאחד. על התמיכה בדניאל לאורך כל הדרך. אשרינו שזכינו להכיר רב מקרב לבבות ומדבר אל כולם. מומלץ בחום לכל מי שמתכנן לערוך לבנו עלייה לתורה.

דניאל הצטרף למועדון 13 של הרב נוימן לפני כחצי שנה ל 9 מפגשים מעניינים ומרתקים שמיד הכניסה אותנו לאווירה. באחד המפגשים התכבדנו כל הילדים החוגגים, הורים, אחים ואחיות בארוחת ערב שבת חגיגית בביתו של הרב נוימן ואשתו חיה המקסימה.

זכינו להכיר משפחה עם הרבה עשייה ונתינה, דניאל קיבל הכוונה מלאה בנושא הפרשה והגיע מוכן לעלייה לתורה. ובעזרת השם גם אצל בננו עידו אמן.

המון תודה משפחת שבו ניבה קובי דניאל עידו וגפן. 

מחזור סתיו ע"ח


אנחנו מה שנקרא "לקוחות חוזרים", הרב נוימן וצוות בית חב"ד ליווה את בננו הבכור וכעת גם את הצעיר. מועדון ה 13 הוא רעיון מקסים ומעשיר את הנער בערך מוסף עם הביקורים בכותל, ביקור בכפר חב"ד ועוד. ולמידה בצוותא עם החברים זה תמיד רעיון טוב :)

השיא הוא כמובן בטקס הנחת התפילין והעליה לתורה.

הרב נוימן מעשיר את הטקס בסיפורים מעניינים, שירים והרבה שמחה והכל בהרבה נעם ועדינות, מציאת פתרונות יצירתיים לכל עניין ואתגר.

כל הכבוד ותודה!!

גיא הררי

מחזור סתיו ע"ח

בני יואב השתתף בקורס לבר מצווה, ואני חייב לציין שמאוד הופתעתי מעצם העובדה שכל פעם שהלך הוא הלך בשמחה ובהתלהבות רבה מאוד (יותר מכל קורס או חוג אחר שהשתתף).

אף לי היתה הזכות ללוות את הילדים בקורס לטיול מעניין מאוד לכפר חב"ד, שם ביקרנו ופגשנו סופר סת״ם וצפינו בעבודתו. אני חושב שהקורס הזה חוץ מהעובדה שהוא מעניין וקולח, הוא גם חוויה יפה וחינוכית ובלתי נשכחת לילד.

כמובן אי אפשר בלי לכתוב על הרב מנחם נוימן שאי אפשר לתאר במילים את האהבה שלו והסבלנות והחיבור שלו עם התלמידים וההורים.

אני מאחל לכל הילדים החדשים בקורס בר המצווה שיהנו לפחות כמונו אם לא יותר.

רז שרטוב
מחזור חורף ע"ח


בני גל ואני שמחים מאד מהשתתפותו במועדון 13. זו הייתה חוויה מרגשת ועוצמתית. סיור הסליחות בירושלים היה מיוחד מאד. כל הארועים והפעילויות במסגרת המועדון היו בעלי ערך מוסף. הרב נוימן הוא איש חם בעל גישה מיוחדת לילדים וזו הייתה זכות גדולה ללמוד אצלו. העליה לתורה בבית הכנסת הייתה ארוע מרגש מאד. אנו מודים מקרב לב לרב נוימן ולרב חנוך.

דוד דנגור

מחזור סתיו תשע"ח 2018


היה קורס נפלא, עוטף וחם...

ושיאו בטקס עליה לתורה שהיה מרגש ושמח.

תודה רבה על הליווי החם והמקסים.

אורלי קרצו - שוורץ (אמא של עירא) 0542220800

סתיו 2018


רוצה להודות ולהוקיר תודה לרב נוימן על הסבלנות הנתינה והאחדות בלימוד הפרשה לבר מצוה של ליאור.

היה מרגש בכותל ונהננו מאד.

הרב מנחם נוימן איש יקר ירא שמים לבבי וליאור נהנה מאד ולמד המון

ליאור לוי

0524838900 0552230198

מחזור סתיו 2018


לרב מנחם נוימן היקר,

ברצוננו להודות לך מקרב לב על עריכת טקס בר המצווה של בנינו היקר איתי.

השכלת להפוך אותו לחווייתי, למשוך את תשומת לב הקהל שהיה רובו חילוני ואפילו לשתף אותו.

העידו על כך הדי הצחוק של האורחים שנשמעו בברור לנוכח חוש ההומור שלך, רגשת אותנו ואת כל האורחים, אורחינו נפעמו מכך שהיהדות יכולה להיות מכילה ושוויונית ומכירה באדם באשר הוא אדם.

יצקת תוכן ומשמעות לטקס ולכללים הידועים והכל בדרך של נעם ורגישות ותוך כיבוד ערכי השוויוניות וכבוד האדם וחירותו, בדרכך המיוחדת אתה מקרב בין הלבבות ומשכין אהבה בין הבריות.

כבוד גדול לנו להודות לך על שעות הלימוד וההשקעה בקורס מרתק של מועדון 13 המשלב הכנה אישית לקריאת הפרשה עם מסע קבוצתי חוויתי.

תודה על סדנת המפגשים: עם סופר סת"ם, סיור בעיר העתיקה בירושלים, משימות במעבר מילדות לבגרות, חווית קבלת שבת ואירוח בביתך לארוחת שישי משפחתית, על ההכנה לפרשת השבוע ועוד.

הצלחת להעשיר את המטען הרוחני שאיתי יישא עמו לכל החיים, הצלחת לספר לו מהי תורה ומהן המצוות; מדוע מניחים תפילין על הראש ועל הזרוע? ומהי מורשת אבות?

בזכותך איתי זכה לקבל חוויה מדהימה, מעניינת ומרתקת ובעיקר שהכול נעשה עם המון סבלנות ובגובה העיניים.

אנו מאחלים לך ולכל חבריך בבית חב"ד שנים של בריאות ושגשוג והמשך עשייה כה מופלאה ומיוחדת למען הקהילה, עלו והצליחו להאדיר שמה של היהדות בנועם הליכות, בסובלנות וביראת שמיים אמיתית.

אנו מודים לך על הכול ונמליץ עליך בחום. ישר כח!!!

משפחת משפטי סיגל ואריק

052-5453322

מחזור סתיו 2017


שלום, ראשית, ברצוני להודות לרב נוימן על ליווי משפחתנו בחגיגת הבר מצווה של בנינו דביר. על הסבלנות האינסופית, הזמינות, הבנת הצרכים של כל ילד וילד ושל המשפחה, שיתוף הפעולה המלא בכל בחירה שעשינו.

אני רוצה לציין שבר המצווה הייתה חוויה בלתי נשכחת עבור משפחתנו ועבור דביר. בתחילה רשמנו את דביר לבר מצווה קלאב, שהיה שונה וחווייתי, גם לילדים שאינם דתיים, הרב נוימן דאג לפעילויות מגוונות, מלמדות ומעשירות (ולא מטיפות).

לאחר מכן דביר המשיך ולמד את הפרשה שלו ואת הנחת התפילין, היו לו מספר ימים בשבוע בהם יכול היה להגיע, הרב נוימן אפשר גמישות אשר התאימה לו לאור החוגים והפעילויות האינטנסיביות אחה"צ.

הלימוד היה קליל, חווייתי באופן שהותיר טעם טוב. טקס הבר מצווה היה בכותל- הרב ליווה אותנו מהבוקר, היה סובלני, שמח בשמחתנו והחגיגה הייתה מושלמת.

שבת חתן- אנחנו חגגנו בבית הכנסת של חב"ד בקניון, על אף שאינו גדול במיוחד, האינטימיות, החום והאהבה שהרעיפו על חתן בר המצווה היו מעל ומעבר למצופה. בר מצווה היא חוויה שכל ילד יהודי עובר, גם מי שאינו דתי ולנו היה חשוב שהחוויה תהיה טובה, שמחה ומלמדת. היה עונג גדול. ממליצה בחום!!!

קרן אביב

052-4769824

שתף לחברים

שתף

לשירותכם בכל עניין ובכל זמן

עזרו לנו

 

לעזור לאחרים

 

לחגוג את החג